Een OGEN-blik a.u.b.

Fotopresentatie door fotografe en auteur Anne- Marie Klaassen

Beeldspraak met verwondering en verrassingen, soms confronterend of ontroerend. Een kijkje in de wereld met een knipoog van boven. Door de tijd even stil te zetten en het moment vast te leggen is er zoveel meer te zien. En wat zegt dat nu eigenlijk?

Anne-Marie Klaassen neemt u graag mee in de wondere wereld om ons heen vanuit een verrassend perspectief. Ze heeft met haar camera de tijd even stilgezet en allerlei momenten vastgelegd. En die wil ze met u delen via een bijzondere beeld(spraak)presentatie.

Anne-Marie heeft het geluk gehad dat haar wieg in Nederland stond met alle medische zorg binnen handbereik, daarom doneert ze de gehele opbrengst van deze avond aan Mercy Ships. Deze medische hulporganisatie geeft de allerarmsten in Afrika gratis medische operaties en training.

Datum : donderdag 8 februari 2018
Tijd : 20.00 uur (vanaf 19:45 uur koffie en thee)
Plaats : bijgebouw
Kosten : vrijwillige bijdrage
Doel: de opbrengst van deze avond is bestemd voor Mercy Ships

Klik hier om op te geven