De kerst komt er weer aan..

Inmiddels is het november en hebben we al drie keer dit seizoen opgetreden met het jeugdkoor, namelijk in de Merwebolder, in Spijkenisse en tijdens de jeugddienst in onze eigen kerk. Drie mooie diensten. Ook is er een open repetitie geweest voor iedereen die geïnteresseerd was in het jeugdkoor. Voor de vakantie hebben we van drie koorleden afscheid moeten nemen, maar het mooie is dat we weer vier nieuwe mensen hebben mogen begroeten! Ook jij (15-35 jaar) bent natuurlijk altijd van harte welkom om een kijkje te komen nemen bij het koor op zondag van 11:30 tot 13:00 uur in het bijgebouw van de Gereformeerde kerk.

Naast de optredens die al gedaan zijn, staan er nog twee optredens op de planning voor dit jaar: de ziekenhuisomroep RANO in Gorinchem en de kerstochtenddienst bij ons in de kerk. Voor deze kerstdienst zijn we in september al begonnen met het instuderen van de nieuwe nummers. Altijd een beetje apart als je in september al met kerstliedjes in je hoofd loopt, maar dat hoort erbij en is eigenlijk helemaal zo slecht nog niet. Want ook tijdens het oefenen van de nummers lees je de tekst door en word je er weer aan herinnerd waarom we geloven in de Jezus die lang geleden op die kerstavond geboren werd. Er is namelijk geen andere die ons kan beschermen of verlossen. Hij is de enige weg. Dit kind, deze Jezus, hebben wij ontvangen van onze Vader die in de hemel is. En wij noemen Hem: Wonderlijk, Raadsman, Machtige God en Eeuwige Vader. Maar de naam die hier boven staat is en blijft Jezus! (Call His name Jesus – Phillips, Craig and Dean)

Jeugdkoor-Op-Weg-logo-zwart