Christmas Carols met Hanna Rijken op zondagmiddag 9 december

Op zondagmiddag 9 december komt Hanna Rijken naar onze kerk voor een dienst met Christmas Carols en andere kerst- en advents-liederen. Hanna is theoloog en musicus en is vorig jaar gepromoveerd aan de Protestantse Theologische Universiteit te Amsterdam op een dissertatie over de Choral Evensong in Nederland. Sinds 2016 is ze verbonden aan het Rotterdams Conservatorium als docent Kerkmuziek – Liturgiek. Hanna is oprichter en dirigent van het Vocaal Theologen Ensemble en artistiek leider van de Buitenschoolse Koorschool Utrecht. Sinds 1 juli 2017 is Hanna Rijken predikant in algemene dienst van de Protestantse Kerk in Nederland, ten dienste van de Protestantse Gemeente Utrecht, met een bijzondere opdracht voor het project dat ze initieerde: interkerkelijke Choral Evensong & Pub op donderdagavond in Utrechtse binnenstadskerken. Hanna verzorgde eerder een lezing in onze kerk over de ontwikkeling van de psalmen door de eeuwen heen.

In de dienst op 9 december zullen we veel kerst- en adventsliederen zingen en zal Hanna toelichtingen geven bij de verschillende liederen. Bastiaan begeleidt ons op orgel en piano. U bent van harte uitgenodigd bij deze mooie dienst op weg naar kerst! De dienst begint om 17:00 uur en er is kinderoppas aanwezig.