Bootcamp zaterdag 14 september

Uitnodiging voor alle gemeenteleden voor de Bootcamp

De middag en de avond worden doorgebracht op het terrein achter de Houthandel van Loon, Rivierdijk 31. Hier ligt een prachtig gebied aan de rivier waar we met z’n allen terecht kunnen en waar een grote tent staat en toiletmogelijkheid aanwezig is.

De bootcamp wordt gegeven door ervaren enthousiaste trainers. Er wordt ingedeeld op moeilijkheidsgraad en gezelligheid en sportiviteit staan voorop. Lekker in de buitenlucht bezig zijn met een leuke groep mensen levert vast mooie verhalen op!

Kinderen van de clubs en Rock Solid krijgen een aparte uitnodiging en aan alle andere gemeenteleden het verzoek om om 15.00 uur aanwezig te zijn op het terrein van Houthandel van Loon. Neem een handdoek en een flesje water mee en sportieve kleding natuurlijk!