Boodschappenactie clubkamp 2017

Van woensdag 24 mei t/m zaterdag 27 mei gaan we met 80 kinderen van de clubs op Hemelvaartkamp naar de Sparrenhof in Tilburg. Het thema dit jaar is: TERUG IN DE TIJD!

Vorig jaar is de boodschappenactie voor het kamp, mede dankzij de enthousiaste reacties van de gemeenteleden, een succes geweest! Daarom willen wij deze actie ook dit jaar weer houden. Na afloop van de kerkdienst van zondag 14 mei kunt u zelf kiezen welk artikel(en) u voor ons koopt d.m.v. één of meerdere strookje(s) van de poster te halen waarop dit artikel staat vermeld.

Uw boodschap(pen) kunt u op zondag 14 of 21 mei inleveren in de boodschappenkratten bij de uitgang van de kerk. Doordeweeks zullen deze kratten in het bijgebouw staan, dus ook dan kunt u uw boodschappen inleveren.

Wilt of kunt u geen boodschappen voor ons doen, maar wilt u ons wel steunen met een financiële bijdrage? Deze is ook van harte welkom! Bij de boodschappenkratten staat een busje waarin u uw geld kunt doneren.

Alvast hartelijk dank namens de kinderen van de clubs!