Biddag 8 maart

Tijdens de kinderdienst op biddag zal er een theatervoorstelling zijn van ‘Simon en zo’.

Kindertheater Simon en Zo wordt gespeeld door Harrie Nijhof en Fredie Nijhof-Agteres. Ze geven samen al jaren voorstellingen. Ze spelen verschillende voorstellingen met Bijbelse thema’s waarbinnen er altijd ruimte is voor kinderen om mee te spelen. Maar ook zeker volwassenen zullen genieten tijdens de voorstelling.

Supergraan
Er was eens een boer die woonde in een ver land aan de voet van de berg. Daar zaaide hij zijn Supergraan in de akker. En straks zouden alle bakkers uit de verre omgeving komen om zijn Supergraan te kopen om er Superbroodjes van te bakken. Maar of dat net zo makkelijk ging als hij gedacht had? Gelukkig kreeg hij af en toe bezoek van de bakkerin die hem bemoedigde als hij het niet meer zag zitten. Een gelijkenis beschreven in Matheus 13: 1-23.

Zet het vast in je agenda, mis het niet!