Benefiet-singin met Shine voor Água Viva

Op 16 juni wordt er in onze kerk een benefietsingin gehouden. Gospelkoor Shine, onder leiding van Bastiaan van der Pijl zingt voor en met ons op deze avond.

Er zullen mooie liederen klinken van Shine en bekende meezingers samen met de bezoekers. Het zingen zal afgewisseld worden met gebed en Bijbellezingen. Ook is er iemand die namens Agua Viva uitleg geeft over dit project van Wim en Danielle de Keijzer. Zij waren enkele maanden geleden nog bij ons in de dienst. Mensen kunnen door allerlei omstandigheden in de problemen komen en vastlopen. Agua Viva is een christelijke organisatie die zich inzet voor de medemens, zodat mensen die vastgelopen zijn weer mens kunnen worden.

De toegang is gratis bij deze Singin. Met een collecte hopen we Agua Viva de nodige steun te kunnen geven.

De avond begint om 20.00 uur.