Avond voor ouders van tieners (9-18 jaar) – donderdag 1 februari

Hoe praat je met tieners over het geloof? Soms best lastig! De geloofsopvoeding verloopt bij tieners anders als bij kinderen en daarom is er een andere aanpak nodig. Hoe dat werkt? Daar gaan we het met elkaar over hebben. Tijdens deze avond duiken we in de wereld van tieners. We ontdekken hoe tieners en jongeren omgaan met geloof, hoe hun geloofsontwikkeling verloopt en op welke manier je met hen daarover in gesprek kunt. We kijken naar verschillende typen jongeren en verschillende manieren om met hen in gesprek te gaan. Ten slotte denk je na over jouw rol en ontvang je concrete tips zodat je direct aan de slag kunt met je tiener thuis of in de kerk.

Corine Zonnenberg is theoloog en predikant bij Noorderlicht Charlois in Rotterdam Zuid. Daarnaast ontwikkelt ze kinder- en jongerenwerk materiaal voor Youth for Christ en haar eigen bedrijf BijbelBorrels. Vanuit haar expertise geeft ze cursussen en trainingen rondom geloofsopvoeding. Ze schreef diverse boeken waaronder: ‘ik ben een Bijbelontdekker’ en ‘Pubergeschikt’.