Als een lopend vuurtje – 3 juni 2017

Zaterdag 3 juni wordt de fietstocht “als een lopend vuurtje” weer gehouden. Ook dit jaar zal onze kerk open zijn en u kunt daar de fietstocht starten voor een route langs verschillende kerken die zijn opengesteld voor publiek.

Het is ook mogelijk voor de deelnemers aan deze fietstocht om bij ons in de kerk te pauzeren en een hapje of drankje te gebruiken. Juist voor de deelnemers die vanuit Brabant met het pontje over komen, is onze kerk een mooie plaats voor een tussenstop.

We zijn op zoek naar een aantal vrijwilligers die deze dag een paar uur als gastvrouw of gastheer aanwezig kunnen zijn in de kerk. Het is de bedoeling om te rouleren zodat het voor iedere vrijwilliger maar een paar uur van de dag kost.

Iets voor u/jou om deze dag mee tot een succes te maken?

Neem dan contact op met Marjan den Breejen of Jeanice Stallinga