All we want for christmas is you…

Maak jij dit liedje in je hoofd al af en hoor je de kerstbellen al? Dan zijn we op zoek naar jou!

KinderKerstcommissie
Ieder jaar begint het aan het eind van de zomer te kriebelen en beginnen we na te denken over het kinderkerstfeest. Met de commissie bedenken we hoe we het kinderkerstfeest aan willen pakken. Dit kan in de vorm van een musical, kinderkerst-dienst, kerstwandeling, escape room, kerstfilm of in welke vorm we ook maar bedenken.

Wie zoeken we?
We zoeken iemand die het leuk vindt om plannen te maken en ook uit te voeren. Leeftijd, geslacht en favoriete kerstliedje maakt niet uit.

Wat krijg je ervoor terug!
Een paar overlegmomenten met heerlijke koekjes/chocolade (naar keuze, (di)eetwensen nemen we in overweging). Een kinderkerstfeest waar je blij van wordt (want je hebt het zelf bedacht). En natuurlijk heel veel voldoening.

Past dit bij jou of wil je nog meer weten? Dan horen we het graag

PS: Als dit niets voor jou is maar wel heel goed bij je zus, buurman of schoonmoeder past dan kan je die namen anoniem bij ons door de brievenbus doen.

Groeten,
De KinderKerstcommissie

Dorien, Erwin, Esther en Jochem