Actie: Een kilo liefde

In Peru is het de gewoonte dat iedereen die naar de kerk komt ongeveer een kilo aan etenswaren meeneemt voor zijn of haar broeder of zuster die (door welke omstandigheden dan ook) niet of bijna geen eten heeft. Op deze manier helpen ze elkaar heel praktisch en bijbels, zoals we ook kunnen lezen in o.a. Handelingen 4:32-37 waar de gemeente van hun overvloed uitdeelden aan hen die gebrek hadden. En niemand zei dat iets van wat hij bezat van hem zelf was. Maar alles hadden zij gemeenschappelijk.

Namens de kerken van Boven-Hardinxveld is er de actie; Een kilo liefde.

De actie een kilo liefde houdt in dat we voedsel inzamelen en hier pakketten van maken die we voor kerst uitdelen aan mensen in de gemeente Hardinxveld die het financieel moeilijk hebben (door bijvoorbeeld scheiding, ziekte en of werkeloosheid etc) Zodat deze mensen zonder dat dit hun geld kost ook wat lekkers te eten hebben. We hopen dat ook u aan deze actie mee wilt doen.

We verzamelen de volgende producten;
– Voor de warme maaltijd; soep/ aardappels/appelmoes/blik of pot groente/rijst met mix of saus/mayonaise
– Tussendoortje; koek/snoep/chips/kerstkransjes/chocolade
– Drinken;koffie/thee/limonade/siroop/chocomelk/yoki/sap
– Broodbeleg;chocopasta/pindakaas/hagelslag
– Broodmaaltijd;ontbijtkoek/crackers/kerstbrood/stol/knakworsten

We beseffen ons terdege dat dit niet de eerste keer is dat we boodschappen aan u vragen maar vinden de actie bijzonder genoeg om het u nog een maal te vragen.

Op de volgende verzamelpunten kunt u uw boodschappen inleveren in de week van 4 t/m 9 december 2017;
– Op de Regenboogschool in de hal (vanaf woensdag 6 t/m maandag 11 december)
– Bij de fam. J Kooij, Hobbemastraat 3
– Bij de fam. D Alblas, Ferdinand Bolstraat 5
– Bij fam. G de Haas, Prinses Irenestraat 1

We hopen er met elkaar een mooie actie van te maken.

De diaconie